Výzva ZDARMA: Zjednoduš si vaření

 Neztrácej hodiny vařením – uvař si efektivně a měj víc času pro sebe a rodinu

6 – 8. 5. 2024

Výzva je pro Tebe pokud:

Už jen myšlenka na vaření Ti způsobuje stres, protože je to jen další práce navíc, na kterou nezbývá čas?

Cítíš frustraci, když otevřeš lednici a opět se musíš spokojit s variantou „co dům dal“?

Potřebuješ ozdravit jídelníček rodiny, no často končíš v zajetých kolejích, protože nevíš, jak vařit vyváženě a zdravě každý den?

Co Ti Výzva přinese:

Odhalíme ty nejčastější zdroje plýtvání času v kuchyni.

Naplánuješ si se mnou přípravu jídla podle svých časových potřeb – ukážu Ti, jak se svými klienty strategicky plánujeme jejich den tak, aby nemuseli jíst jen samé nouzovky typu rýže nebo těstoviny.

      Půjdeš do akce – v rámci těch pár dní uděláš hned kroky k tomu, aby se vaření výrazně zefektivnilo. Navíc získáš podporu výživové poradkyně ve FB skupině a budeš se moct v průběhu na cokoli zeptat.

Výzva bude probíhat krátkou e-mailovou sérii – každý den e-mail s obsahem, příp. krátkým videem a s prací a podporou ve FB skupině. Budu vám dávat jednoduché úkoly – abyste udělali maximum pro zjednodušení svého vaření. Po celou dobu trvání výzvy se můžete na cokoli ptát.

Webinářem Tě provede Ing. Lýdia Pokorná

Jsem výživová poradkyně s celostním přístupem. Své klienty a klientky provázím na cestě za lepší výživou – pomáhám jim lépe se stravovat, jinak nad jídlem přemýšlet a učím je nastavovat si zdravé návyky.

Při dlouhodobé práci s mými klienty jsem vypozorovala, že i když vědí co a jak mají dělat, tak se díky nedostatku času dostávají do starých kolejí. Pro úspěch jsou potřebné nové návyky a právě ty vás v kurzu naučím.

Právě proto jsem se rozhodla zapracovat na nových a funkčních každodenních návycích v kuchyni, aby bylo vaření jednoduché, automatické a efektivní.

Díky zkušenostem ve svém dřívějším povolání, kde jsem zrychlovala a zefektivňovala procesy, Ti mohu předat tyto postupy, které se bez problémů dají použít i v kuchyni. Takže jsem ten správný člověk, který Ti mimo zdravou výživu ukáže i praktickou stránku věci – jak to dělat tak, aby to bylo udržitelné i v časově náročných situacích.

Chceš mít dál aktivní život a u toho zvládat vaření zdravě a rychle?

Ing. Lýdia Pokorná
lydiapokorna@lydiapokorna.cz
www.lydiapokorna.cz