Výživa kojící ženy:

Webinář od výživové poradkyně, dlouhodobě kojící maminky 2 dětí

Pečujete o své děťátko s láskou, ale:

Jste pořád uvanená a vyčerpaná?

Přes den jste v jednom kole povinností a nemáte čas pro sebe,  ani čas na pořádné jídlo?

Celý den fungujete na kávě a pořád jen něco zobete a i přesto, že jíte málo, pomalu a nenápadně přibíráte?

Lámete si hlavu nad tím, co jíst a co naopak nejíst při kojení děťátka? Na internetu se přístupy rozcházejí a vy nevíte?

Pracuji se ženami v různých stádiích života. Drtivá většina žen začíná během mateřství fungovat velmi podobným způsobem.

A právě tam se často roztáčí kolotoč postupného nabírání hmotnosti a pozdějšího vzniku zdravotních problémů, pozdějších problémů s cyklem, až po nepříjemnosti v období perimenopauzy a postmenopauzy.

Péče o kojící maminku se nijak zásadně neliší od péče o jakoukoli jinou ženu.

Bohužel s narozením děťátka přestáváme myslet na sebe a tam spatřuji ten hlavní problém. Ne v tom co jíst nebo nejíst.

Slibuji, že vás na webináři hlavně uklidním - strava není raketová věda.

Co se dozvíte

01

Lýdia Pokorná - Poradkyně pro výživu
Co je základem péče o maminku, která kojí své děťátko, ať už krátkodobě, nebo i dlouhodobě. 

02

Pho Bo z pomalého hrnce

Jaké jsou principy stravování kojící ženy – na co dát pozor, abyste nenapáchala škody na sobě, které byste pak pociťovala klidně další roky.

03

pexels-caleb-oquendo-3023476
Co má ve stravě opravdu smysl vypustit kvůli kojení a u čeho zvolit spíš taktiku zapojení selského rozumu.

Webinář si zakoupíte zde:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

E-book pro vás připravila

Ing. Lýdia Pokorná

Jmenuji se Lýdia a jsem certifikovanou poradkyní pro výživu a zároveň studentkou a praktikantkou Ajurvédy, které principy propojuji s moderní výživou.

Když jsme dali našeho syna do klasické školky, jako výživovou poradkyni mě hodně znepokojovalo stravování – ke svačinám k vidění třeba kobliha, nebo smažený rohlík obalený v cukru, jogurtová mléka plné cukru, do toho slazené nápoje a běžně bonbónky k odměnám… V součtu lepek i 3x za den, k tomu téměř denně maso v nedobré kvalitě, luštěniny jen sporadicky, ale hlavně – hromada cukru.

Tam se prvně zrodila myšlenka vymýšlet vlastní svačinky, které jsem malému nosila po obědě do školky, když jsme vyrážely na hřiště nebo za jinou aktivitou.

Svačiny jsem se snažila vždy zasadit do kontextu celého dne, tzn. dle toho, co bylo již ve školce k dopolední svačině a k obědu. Později jsem vymýšlela další a další kombinace na výlety, na první příměstské tábory, nebo jako svačinku po sportovní aktivitě atd.

Dnes máme syna již v lesní školce, kam nosíme jak dopolední, tak odpolední svačinku a byť je to práce a čas navíc, jsem moc ráda za to, že můžu i touto cestou kontrolovat příjem živin pro zdravý růst svého syna.

Lýdia Pokorná - Výživová poradkyně