Zdravé a chutné svačiny pro děti:

E-book od výživové poradkyně

Inspirace na každodenní svačiny pro děti a školek, škol, na výlety a celodenní akce, či na příměstské tábory.

Chcete pro děti kvalitní svačiny, ale:

Nemáte čas vymýšlet nebo hledat vhodné recepty?

Lámete si hlavu nad tím, které potraviny jsou pro děti vhodné pro jejich zdravý vývoj?

Potřebujete další inspiraci, protože se svačiny stávají již stereotypní, nebo dětem nechutnají?

Nevíte, jakou svačinku zvolit tak, aby výživově doplnila celý den vašeho dítěte?

S e-bookem Svačiny do školy a školy:

Získáte mnoho inspirací na nové recepty, díky kterým se jídelníček dětí stane pestřejším například o luštěniny, ořechy a semínka a netypické zrniny.

Se naučíte tvořit vyvážené a nutričně bohaté svačiny, které podpoří zdravý vývoj vašich dětí.

Nebudete muset hledat nebo složitě vymýšlet, co připravit ke svačině. Budete mít k ruce dostupné nápady a recepty na každý den.

Naučíte se, jak jednoduše přidat některé netypické potraviny do jídelníčku vašich dětí.

Svačiny jsou tvořeny s ohledem na pestrost jídelníčku dětí a zahrnují variace pro každého – luštěniny, masové svačinky, vajíčka, mléčné svačinky, ořechy a semínka, zeleninu a ovoce.

Recepty zahrnují většinou dopolední i odpolední svačinku – V případě potřeby je tak možné svačinové inspirace různě kombinovat a vytvářet další a další variace.

Jaké recepty získáte:

Získejte e-book nyní a začněte zdravěji dětem připravovat zdravé a vyvážené svačiny plné živin.

Svačinky jsou vymýšlené tak, aby nechyběly žádné důležité živiny. Extra pozornost je věnována bílkovinám a zdravým tukům. Děti mají již tak dost sacharidů ve svém jídelníčku, proto jsou svačinky vymýšleny tak, aby toto kompenzovaly a doplnily tak jídelníček o klíčové živiny.

Recepty jsou vytvářeny výživovou poradkyní tak, aby byly nutričně vyvážené a aby odrážely potřeby dětí pro jejich zdravý růst. Navíc jsou vytvářeny tak, aby kompenzovaly nejčastější nedostatky výživy populace.

Co vše v e-booku najdete

01

20230902_121253-01
Víc než 25 svačinových inspirací na celý den – jde nejčastěji o kombinace dopolední a odpolední svačiny, které pak lze různě kombinovat. Celkem 40 stran receptů i s povídáním o výživě dětí.

02

20230729_133014-01

Luštěninové, masové, mléčné, vajíčkové, ořechové, semínkové a zelenino-ovocné svačinky.

03

20220501_080646-01
Informace o tom, jak svačinky dětem skládat, jak nad nimi přemýšlet tak, aby dětem přinesly maximum pro jejich zdravý růst.

E-book pro vás sepsala

Ing. Lýdia Pokorná

Jmenuji se Lýdia a jsem certifikovanou poradkyní pro výživu a zároveň zapálenou studentkou a praktikantkou Ajurvédy, které principy propojuji s moderní výživou.

Když jsme dali našeho syna do klasické školky, jako výživovou poradkyni mě hodně znepokojovalo stravování – ke svačinám běžně kobliha, nebo smažený rohlík obalený v cukru, jogurtová mléka plné cukru, do toho slazené nápoje a běžně bonbónky k odměnám… V součtu lepek i 3x za den, k tomu téměř denně maso v nedobré kvalitě, luštěniny jen sporadicky, ale hlavně – hromada cukru.

Tam se prvně zrodila myšlenka vymýšlet vlastní svačinky, které jsem malému nosila po obědě do školky, když jsme vyrážely na hřiště nebo za jinou aktivitou.

Svačiny jsem se snažila vždy zasadit do kontextu celého dne, tzn. dle toho, co bylo již ve školce k dopolední svačině a k obědu. Později jsem vymýšlela další a další kombinace na výlety, na první příměstské tábory, nebo jako svačinku po sportovní aktivitě atd.

Dnes máme syna již v lesní školce, kam nosíme jak dopolední, tak odpolední svačinku a byť je to práce a čas navíc, jsem moc ráda za to, že můžu i touto cestou kontrolovat příjem živin pro zdravý růst svého syna.

Lýdia Pokorná - Výživová poradkyně

E-book si zakoupíte zde:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.