Pokud jste studijní typ jako já 😊 a hledáte cesty, jak se ve výživě vzdělávat s celostním zaměřením, můžu vám s čistým svědomím doporučit svého mentora a učitele, Martina Jelínka. Najdete u něj spoustu výživových kurzů se zaměřením jak na výživu dětí, na hubnutí, ale i na vegetariánství a veganství, nebo na sportovní výživu. Kdo prahne po vědomostech a dalším vzdělávání, jste na správné adrese:

https://www.kurzyatac.cz/

Výživa je velmi často provázaná s psychikou a ve většině případů je nutná práce v obou těchto rovinách. Proto spolupracuji s pohybovou a taneční terapeutkou, které služby mám vyzkoušené sama na sobě – Libuší Cvakovou. Své klienty provází na cestě k autenticitě a jedinečnosti, rozpouští různé emoční bloky a vede k celkové lehkosti bytí.

https://www.proudhojnosti.cz/

Snažím se propagovat zdravou výživu a vzdělávat širší publikum i ve svém nejbližším okolí, a to spoluprací s úžasně vybavenou prodejnou zdravé výživy, Biodomovem na Ládví, se kterou společně pořádáme pravidelné výživové besídky. V obchůdku moc ráda provázím i své klienty, kde si ukazujeme konkrétní potraviny a učíme se společně nakupovat.

https://www.biodomov.cz/

Jako milovnice sportovního lezení se věnuji i výživě sportovních lezců a lezkyň. Proto pokud jste z Prahy a hledáte trenéra, můžu jen a jen doporučit trenéra sportovního lezení, Matouše Pokorného, který si vezme do parády buď vás, nebo vaše děti 😊. Své největší posuny v lezení jsem dosáhla díky jeho vedení.

http://www.on-sight.eu/