Pomůžu vám objevit vaše jedinečné nastavení metabolismu a jeho konkrétní potřeby.

Možná konečně zjistíte, proč vám nefungují běžná doporučení ohledně hubnutí, nebo zdravého životního stylu.

Víc porozumíte svému vlastnímu tělu a jeho jedinečným potřebám.

Strava je lékem pro tělo i mysl a já vám pomůžu odhalit tu správnou výživu, která vám bude sloužit dlouhodobě při vašich každodenních výzvách.

V mé práci mě baví propojování různých oblastí, díky čemu jsem schopná lépe porozumět tomu, jak vás ovlivňuje vaše prostředí, jak vás ovlivňuje váš životní styl, jak souvisí vaše nejčastější zdravotní potíže s vaší individuální konstitucí. Dívám se na výživu celostně a velkým pomocníkem jsou mi poznatky z Ajurvédy v kombinaci se znalostí moderního pojetí výživy. Sympatizuju víc s empirickým přístupem, než čistě s data-based přístupem, právě protože vím, že nemusíte spadat do průměrného statistického vzorku určité populace, můžete být výjimkou, pro kterou platí naprosto jiná pravidla. Mohu vám proto slíbit, že se mnou nezískáte nějaký „one size fits all“ přístup, ale přístup ušitý na míru právě vám a vašim potřebám.

 

Cítíte se unaveně, je vám těžko, případně trpíte nějakým zdravotním problémem, kterého léčbu chcete podpořit zdravým stravováním? Naučím vás, jak můžete stravou nastolit rovnováhu všech vnitřních systémů pro vaše zdraví.

Plánujete miminko, nebo už jste těhotná, či kojící maminka? Pomůžu vám nastavit stravu tak, aby vám nechyběly žádné kritické živiny pro zdraví vás i vašeho miminka, a zároveň aby jste byla plná energie a nepodléhala nezdravím chutím na sladké.

Sportujete rekreačně? Nevíte, jak ideálně nastavit jídlo před tréninkem a po něm? Naučím vás, jak si sestavit jídlo v kontextu vašeho denního režimu tak, aby jste maximalizovali úroveň energie a regenerace.

Nedaří se vám zhubnout? Budu vám oporou a pomůžu s nastavením udržitelného stravovacího režimu, který vám vydrží i po naši spolupráci. Hubnout budete bez většího stresu a hladu, pomalu, ale jistě 😊.

Bojujete s chutí na sladké a nevíte si již rady? Podíváme se společně na faktory, které za chutí na sladké stojí a nastavíme stravování a váš denní režim tak, abyste chuť na sladké postupně dostali pod kontrolu.


Ať už řešíte jakoukoli situaci, ve spolupráci se mnou získáte:

  udržitelný způsob, jak setrvat ve vašem snažení, co možno natrvalo,

  náhled na hlubší souvislosti s vaší aktuální výživovou situací,

  pochopení pro občasné „nahoru a dolu“ během vaší cesty, které k tomu prostě patří,

  dlouhodobou podporu, která je klíčová pro budování nových návyků, a hlavně v tom nebudete sami :-).

Úvodní konzultace

S úvodní konzultací zjistíte, jak jste na tom teď a ujasníte si, kam se chcete posunout. Získáte vodítko, kam a jak je možné ve vašem případě dál směřovat.
S úvodní konzultací můžeme začít s čímkoli, co teď řešíte. Můžeme se potkat osobně, nebo online.

Tříměsíční spolupráce

Za tři měsíce uděláte již větší pokrok na cestě za vaší změnou. Osvojíte si nové návyky, poznáte nové potraviny, recepty a získáte zcela nový pohled na fungování vašeho těla.
V ceně tříměsíční spolupráce není úvodní konzultace, kterou je nutné začít.
Počítejte s dostatečnou časovou investicí, bez ní se nedostanete k vysněnému cíli.