Pomůžu vám objevit vaše jedinečné nastavení metabolismu a jeho konkrétní potřeby.

Možná konečně zjistíte, proč vám nefungují běžná doporučení ohledně hubnutí, nebo zdravého životního stylu.

Víc porozumíte svému vlastnímu tělu a jeho jedinečným potřebám.

Strava je lékem pro tělo i mysl a já vám pomůžu odhalit tu správnou výživu, která vám bude sloužit dlouhodobě při vašich každodenních výzvách.

V mé práci mě baví propojování různých oblastí, díky čemu jsem schopná lépe porozumět tomu, jak vás ovlivňuje vaše prostředí, jak vás ovlivňuje váš životní styl, jak souvisí vaše nejčastější zdravotní potíže s vaší individuální konstitucí. Dívám se na výživu celostně a velkým pomocníkem jsou mi poznatky z Ajurvédy v kombinaci se znalostí moderního pojetí výživy. Sympatizuju víc s empirickým přístupem, než čistě s data-based přístupem, právě protože vím, že nemusíte spadat do průměrného statistického vzorku určité populace, můžete být výjimkou, pro kterou platí naprosto jiná pravidla. Mohu vám proto slíbit, že se mnou nezískáte nějaký „one size fits all“ přístup, ale přístup ušitý na míru právě vám a vašim potřebám.

 

Cítíte se unaveně, je vám těžko, případně trpíte nějakým zdravotním problémem, kterého léčbu chcete podpořit zdravým stravováním? Naučím vás, jak můžete stravou nastolit rovnováhu všech vnitřních systémů pro vaše zdraví.

Plánujete miminko, nebo už jste těhotná, či kojící maminka? Pomůžu vám nastavit stravu tak, aby vám nechyběly žádné kritické živiny pro zdraví vás i vašeho miminka, a zároveň aby jste byla plná energie a nepodléhala nezdravím chutím na sladké.

Sportujete rekreačně? Nevíte, jak ideálně nastavit jídlo před tréninkem a po něm? Naučím vás, jak si sestavit jídlo v kontextu vašeho denního režimu tak, aby jste maximalizovali úroveň energie a regenerace.

Nedaří se vám zhubnout? Budu vám oporou a pomůžu s nastavením udržitelného stravovacího režimu, který vám vydrží i po naši spolupráci. Hubnout budete bez většího stresu a hladu, pomalu, ale jistě 😊.

Bojujete s chutí na sladké a nevíte si již rady? Podíváme se společně na faktory, které za chutí na sladké stojí a nastavíme stravování a váš denní režim tak, abyste chuť na sladké postupně dostali pod kontrolu.


Ať už řešíte jakoukoli situaci, ve spolupráci se mnou získáte:

  udržitelný způsob, jak setrvat ve vašem snažení, co možno natrvalo,

  náhled na hlubší souvislosti s vaší aktuální výživovou situací,

  pochopení pro občasné „nahoru a dolu“ během vaší cesty, které k tomu prostě patří,

  dlouhodobou podporu, která je klíčová pro budování nových návyků, a hlavně v tom nebudete sami :-).

Jednorázová konzultace

S jednorázovou konzultací zjistíte, jak jste na tom teď a ujasníte si, kam se chcete posunout. Získáte vodítko, kam a jak je možné ve vašem případě dál směřovat.

Tříměsíční program

Za tři měsíce uděláte již větší pokrok na cestě za vaší změnou. Osvojíte si nové návyky, poznáte nové potraviny a získáte zcela nový pohled na fungování vašeho těla.


Kontaktujte mě

Popište mi stručně vaší situaci, co teď aktuálně v souvislosti s výživou řešíte.

Následně se vám ozvu s návrhem termínů konzultace a domluvíme veškeré další detaily.

Co na spolupráci se mnou říkají mí klienti

"S Lydií jsem řešila svůj problém se závislostí na cukru, který přidal na obrátkách v těhotenství a po porodu. Do té doby jsem měla pocit, že k tomu, abych dosáhla nějakého výsledku, potřebuji ke svému stravování přistupovat striktně a měla bych ho hodně změnit. A toho jsem se docela bála, nikdo nemáme rádi velké změny v životě, že? Lydka mě ale vyvedla z omylu. Zjistila jsem, že se vlastně můžu dal stravovat tak, jak jsem zvyklá, jenom mi doporučila, čím nahradit některé potraviny, nebo co navíc do jídelníčku ideálně zařadit a co mít po ruce. Hned jsem udělala nákup a vyzkoušela její úžasné pralinky plné živin, které zasytí a je z nich tak i výživná svačinka. Co pro mě ale bylo asi nejvíc klíčové bylo to, že mi Lyd to sladké vlastně nezakázala. Řekla mi: "Víš co, když na to máš chuť, tak si to prostě dej." A víte, co se stalo? Najednou jsem si to dovolila a stalo se to, že jsem na sladké neměla zdaleka tak často chuť, jako do našeho sezení. Teď, když mě přepadají chutě, vím, proč se to děje a vím, co dělat."
"S Lýdií jsem řešila, jak na jaře odlehčit svému zažívání, a jak mít více energie. Lýdia respektovala moje běžné stravovací návyky a z toho vycházela v celé konzultaci, za což jsem moc ráda. Dostala jsem spoustu tipů na jarní jídelníček i na takový striktnější jarní odlehčovací režim a po konzultaci jsem dostala také několik tipů k celkovému režimu a mému stravování v pdf podobě. Rady a tipy, které jsem zařadila, mi dělají dobře. Děkuji za smysluplný čas a přeji mnoho spokojených klientů!"
"S Lydkou jsem řešila stravování mé roční dcery, která špatně přibírá. Lydka je naslouchající a vyrovnaný člověk, což bylo přesně to, co jsem v daný moment potřebovala. Vyslechla mě, nechala si popsat současný režim a dále se doptávala, aby plně pochopila náš problém. Nenavrhovala řešení, dokud jsme si neujasnily, jaký je současný stav a co už funguje nebo nefunguje. Navrhla pro nás konkrétní individuální řešení s ukázkou jídelníčku, což mi pomohlo vytvořit si strukturu “hlavní surovina + obměny”. Také se řídí posledními vědeckými poznatky, což velmi oceňuji."
Petra Švestková
Pricing Support v MallGroup